Strona Główna Artykuły Pobieralnia plików Linki Kategorie Newsów
Czerwiec 28 2016 20:34:41   
Nawigacja

Zespół Szkół

  Strona Główna
  Pobieralnia plików

O szkole

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

O nas

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

Dokumenty szkoły

  Statut szkoły
  Program profilaktyki
  Kalendarium 2015/2016

Plan lekcji

  szkoła podstawowa
  gimnazjum

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

  Zestaw podręczników

Pedagog szkolny

  Pedagog szkolny
  Program wychowawczy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

Projekty edukacyjne

  Kronika szkolna
  Pierwsza pomoc
  WOS

Projekt unijny

  "Bądź twórczy - obserwuj, odkrywaj i działaj"

Archiwum wiadomości

  Archiwum wiadomości 2012/2013

Różności

  Sponsorzy

Kontakt

  Napisz do nas

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~gosia
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 0
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~wercia2020201 (0 pkt.)
3) ~kuba039 (0 pkt.)
4) ~prosiaczek (0 pkt.)
5) ~chonza (0 pkt.)
6) ~toneypan (0 pkt.)

Witamy

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Naruszewie

W skład Zespółu Szkół w Naruszewie wchodzą:

- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

- Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Zakończenie roku szkolnego 2015/ 2016
24 czerwca 2016 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016. Wszyscy spotkali się dzisiaj na hali sportowej, gdzie po odśpiewaniu hymnu państwowego, głos zabrała Dyrektor Szkoły- Pani Maria Roguska oraz Wójt Gminy Naruszewo- Pani Beata Pierścińska. W swoim przemówieniu Pani Dyrektor podsumowała miniony rok szkolny oraz podziękowała nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom i rodzicom za pracę, naukę i współpracę w minionym roku szkolnym. Uczniowie otrzymali także nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję, czytelnictwo, a także nagrody za osiągnięcia sportowe.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM UDANYCH, BEZPIECZNYCH WAKACJI!
DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!smiley

Uroczyste zakończenie roku klas III gimnazjum
22 czerwca 2016 żegnaliśmy kolejnych absolwentów naszego gimnazjum. Zakończenie roku dla klas trzecich gimnazjum, w którym wzięli udział uczniowie klas trzecich, rodzice absolwentów i grono pedagogiczne naszej szkoły, tradycyjnie rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania Mazurka Dąbrowskiego. Następnie obejrzeliśmy krótki występ artystyczny w wykonaniu młodzieży pod kierunkiem p. Urszuli Żochowskiej i p. Doroty Łukasiewicz. Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor Maria Roguska, która w krótkim wystąpieniu podziękowała wszystkim tegorocznym absolwentom za sumienną i ciężką pracę przez trzy lata nauki.W bardzo uroczystej atmosferze zostały wręczone nagrody wszystkim tym absolwentom, którzy szczególnie wyróżnili się osiągając bardzo wysokie wyniki w nauce i zdobywając wysokie miejsca w licznych konkursach, w których brali udział. Dziękujemy Wam za 3 lata spędzone z nami, życzymy Wam powodzenia w kolejnych latach edukacji i udanych bezpiecznych wakacji.
Goście z SP Naruszewo w Urzędzie Gminy
W czwartek, 16 czerwca 2016 Wójt Gminy Naruszewo Pani Beata Pierścińska przyjęła niecodziennych gości. Urząd Gminy w Naruszewie odwiedzili uczniowie klasy II B Szkoły Podstawowej w Naruszewie.
Uczniowie poszerzali swoją wiedzę na temat funkcjonowania jednostek samorządu terytorialnego na przykładzie Gminy Naruszewo. Pani Wójt zapoznała najmłodszych ze strukturą organizacyjną urzędu, udzielała odpowiedzi na zadawane jej pytania, a następnie oprowadziła wyjątkowych gości po poszczególnych pokojach – referatach Urzędu Gminy. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach oraz jakie sprawy można w urzędzie załatwić.
Dzieci zwiedzały także gabinet Pani Wójt, w którym każdy miał możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia na fotelu Wójta Gminy Naruszewo.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Dzień Patrona Gimnazjum- Jana Pawła II
16 czerwca 2016 w Publicznym Gimnazjum w Naruszewie odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona Szkoły- Papieża Jana Pawła II. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielek: p. Beaty Marianek i p. Doroty Łukasiewicz przygotowali montaż słowno- muzyczny na temat wartości, które były bliskie Patronowi- tolerancji, miłości, nadziei, zrozumieniu. Akademia została poprzedzona mszą św. w Kościele pod wezwaniem św. Tekli w Naruszewie, w której uczestniczyli uczniowie gimnazjum wraz z nauczycielami.
Wycieczka do Stróżewka
15 czerwca 2016 uczniowie klasy IB szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią p. Marią Kołodziejczyk i p. Anną Wieczorek, wybrali się do Krainy Zabaw "Happy Park" w Stróżewku k.Płocka. W Krainie Zabaw każdy znalazł coś dla siebie: były zjeżdżalnie, tunele do przechodzenia, baseny z kolorowymi kulkami, trampoliny, samochodziki, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Wycieczka bardzo się udała, pogoda i nastroje dopisywały.
Wycieczka do Warszawy
W poniedziałek 13 czerwca 2016 najmłodsi uczniowie naszej szkoły- dzieci z oddziału przedszkolnego i kilka dziewczynek z klas: IIA i IIB szkoły podstawowej, wybrali się na całodniową wycieczkę do Warszawy. Opiekę nad grupą sprawowały: p. Katarzyna Zmysłowska, p. Małgorzata Skibińska i p. Agnieszka Michalak. W czasie podróży do Warszawy i w trakcie całej wycieczki drogę umilała nam sympatyczna pani przewodnik, która na bieżąco wskazywała dzieciom ciekawsze miejsca i budynki w stolicy. Pierwszą niewątpliwą atrakcją wycieczki była wizyta w Manufakturze Słodyczy Cukier Lukier, podczas której dzieci dowiedziały się jak powstają uwielbiane przez nich słodkości, a także uczestniczyły w pokazie robienia lizaków. Po pokazie maluchy brały udział w warsztatach, podczas których każde dziecko wykonało własnego lizaka. Kolejnym punktem wycieczki były ponad 2 godzinne szaleństwa w Sali Zabaw Kolorado, która oprócz tradycyjnych konstrukcji wyposażona jest również w wiele ciekawych urządzeń na bazie sprężonego powietrza, przeznaczonych do interaktywnej zabawy piłeczkami (fontanny, armatki, stoły kreatywne itp.) Po zabawach w Kolorado wycieczkowicze udali się na posiłek w restauracji McDonald, aby zregenerować swoje siły przed ostatnim punktem wycieczki, czyli zwiedzaniem Starego Miasta. Uczniowie spacerując przez staromiejskie uliczki i zaułki zobaczyli m.in. Plac Zamkowy, Kolumnę Zygmunta, Katedrę św. Jana, Rynek Starego Miasta, Barbakan, mury obronne, pomnik Małego Powstańca. Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, dzieciaki zmęczone i szczęśliwe wróciły do Naruszewa w objęcia stęsknionych rodziców.
"Podróżuj czytając!"
W piątek 10 czerwca 2016 uczniowie klasy IIB szkoły podstawowej wraz z wychowawczynią p. Joanną Witkowską, zorganizowali manifest promujący czytelnictwo. Niosąc przygotowane dzień wcześniej transparenty i wykrzykując hasła zachęcające do czytania książek, udali się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Naruszewie, gdzie zostali powitani przez panie bibliotekarki oraz Panią Wójt Gminy Naruszewo- Beatę Pierścińską. W bibliotece uczniowie mieli okazję porozmawiać na temat pracy bibliotekarza, lektur oraz swoich ulubionych książek. Na koniec zostali obdarowani cukierkami oraz mogli wypożyczyć wybraną przez siebie książeczkę.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Dzień Dziecka
1 czerwca 2016 w naszej szkole obchodzony był bardzo różnorodnie. Jak co roku Dzień Dziecka gimnazjaliści spędzali "na sportowo" uczestnicząc w zorganizowanych tego dnia zawodach i rozgrywkach sportowych. Klasa IA i IIA szkoły podstawowej wybrały się na wycieczkę do płońskiego kina, a maluchy z oddziałów przedszkolnych otrzymały słodkie upominki.
"Bo kiedy śmieje się Dziecko, śmieje się cały świat!" smiley
Wycieczka w Sudety
W dniach 30 maja- 3 czerwca 2016 uczniowie gimnazjum i cztery uczennice klasy VI szkoły podstawowej uczestniczyli w wycieczce szkolnej. Zwiedzali rejon Kotliny Kłodzkiej. Opiekunami byli: p. Aneta Ulicka, p. Marlena Maluszczak, p. Robert Krysiak.
Ciekawostką było to, iż miejscem noclegu była najwyżej położona miejscowość w Polsce, skąd wycieczkowicze mogli podziwiać przepiękne widoki. Cały czas towarzyszyła im piekna, słoneczna pogoda. Pierwszego dnia spacerowali po górach, zdobyli Szczeliniec i Błędne Skały. Zwiedzili również Kaplicę Czaszek w Czermnej. Następny dzień to warsztaty w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdroju, gdzie sami czerpali papier. Druga część dnia to Twierdza Kłodzko- zwiedzanie podziemii i historia militarna. Kolejny dzień to Muzeum Filumenistyczne i niecenie ognia. W muzeum tym dzieci poznały historię ognia- krzesania ognia, zapałek, zapalniczek itd. Następnie pojechały do Kopalni Złota w Złotym Stoku, gdzie podziwiały podziemny wodospad i odbyły podróż kolejką górniczą. Na pamiątkę mogły sobie wybić monetę. Ostatniego dnia było coś dla ciała. W uzdrowisku Polanica Zdrój smakowały wód leczniczych i zaopatrywali się w wody, aby zawieźć je do domu. W drodze powrotnej zaliczyli McDonalda- najważniejszy punkt programu smiley
Szkoda było wracać, ale na pewno spotkają się na kolejnym wypadzie za rok. Do zobaczenia!!!

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Gminny Dzień Dziecka
W niedzielę, 29 maja 2016 uczniowie naszej szkoły wraz z rodzinami uczestniczyli w Gminnym Festynie z okazji Dnia Dziecka, który odbył się w Szkole Podstawowej w Zaborowie. Organizatorami imprezy byli: Szkoła Podstawowa w Zaborowie, Gmina Naruszewo i Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach Oddział w Naruszewie.
Przygotowano wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Odbył się konkurs z wiedzy o Gminie Naruszewo, turniej sprawności fizycznej, konkurs piosenki turystycznej, wybory miss i mistera szkoły, do pokonania był rowerowy tor przeszkód z udzielaniem pierwszej pomocy oraz prezentacja skeczu o wsi lub szkole. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni medalami i upominkami, a szkołom wręczono pamiątkowe puchary za udział w festynie.
Festiwal Piosenki Religijnej w Radzanowie
„Uwierz - odnajdziesz sens życia. Wiara i piosenka pomaga przezwyciężyć nałogi” – pod takim hasłem 27 maja 2016 w Radzanowie koło Płocka odbył się XVII Mazowiecki Festiwal Piosenki Religijnej. Uczestniczyło w nim około 150 osób: scholi, zespołów i solistów z diecezji płockiej. Festiwal w Radzanowie jest najpopularniejszą tego typu imprezą na Mazowszu Północnym. Przewodniczącym niezależnego jury był muzyk Dariusz Petera. III miejsce zdobyła uczennica naszej szkoły (kl. III) Matylda Łukasiewicz. Gratulujemy! smiley
Strona 1 z 17 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka


Spotkanie z Dobromirem "Mak" Makowskim
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Reklama

MBS Łomianki

eXtreme-fusion

ZSNaruszewo; 2005