Strona Główna Artykuły Pobieralnia plików Linki Kategorie Newsów
Grudzień 02 2015 06:04:31   
Nawigacja

Zespół Szkół

  Strona Główna
  Pobieralnia plików

O szkole

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

O nas

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

Dokumenty szkoły

  Statut szkoły
  Program profilaktyki
  Kalendarium 2015/2016

Plan lekcji

  szkoła podstawowa
  gimnazjum

SZKOLNY ZESTAW PODRĘCZNIKÓW

  Zestaw podręczników

Pedagog szkolny

  Pedagog szkolny
  Program wychowawczy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

Projekty edukacyjne

  Kronika szkolna
  Pierwsza pomoc
  WOS

Projekt unijny

  "Bądź twórczy - obserwuj, odkrywaj i działaj"

Archiwum wiadomości

  Archiwum wiadomości 2012/2013

Różności

  Sponsorzy

Kontakt

  Napisz do nas

Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~gosia
Brak Avatara height=

Punktacja:
Ogólne: 0
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~wercia2020201 (0 pkt.)
3) ~kuba039 (0 pkt.)
4) ~prosiaczek (0 pkt.)
5) ~chonza (0 pkt.)
6) ~toneypan (0 pkt.)

Witamy

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Naruszewie

W skład Zespółu Szkół w Naruszewie wchodzą:

- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

- Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Charytatywny turniej siatkówki w Piasecznie
22 listopada 2015 dziewczynki z naszego UKS wzięły udział w charytatywnym turnieju siatkówki młodziczek w Piasecznie "Wigilia Pełna Prezentów" .
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Weronika Szymańska, Agata Bartołowicz, Angelika Szcześniak, Joanna Czerniakowska, Natalia Krysiak, Małgorzata Tomaszewska, Wioleta Jeznach i Wiktoria Kruszewska
Pierwszy mecz z Perłą Złotokłos dziewczyny zaczęły doskonale: mocna zagrywka, dobry odbiór i błędy rywalek dały nam zwycięstwo do 11. w I secie. Drugi set to niestety kompletne załamanie naszej gry. Brak dobrej zagrywki. Dużo błędów w przyjęciu skutkowało przegrana seta do 12. Tie-break to już walka punkt za punkt. Doskonała gra zawodniczek obu drużyn, rewelacyjna gra Asi Czerniakowskiej w obronie dala nam nawet dwa punkty przewagi. Jednak chwilowy przestój w postaci braku przyjęcia i to rywalki wyszły na punktowe prowadzenie. Dzięki czemu wygrały set jak i cały mecz.
Drugi mecz z gospodyniami turnieju ASTO KZD Piaseczno, rozpoczęliśmy od wysokiego prowadzenia, doskonale przyjecie, skuteczne zbycia piłek oraz kiwki Agaty Bartołowicz wprowadzały rywalki w zakłopotanie i niemoc. Od początku do do końca spotkania dziewczyny kontrolowały wynik spotkania. Nawet kontuzja Agaty nie spowodowała zmiany naszej gry. Agatę dobrze zastępowały koleżanki z ławki dzięki temu wygrywamy 2-0
Trzeci mecz gramy z Blue Soft Mazovia Warszawa to kontynuacja precyzyjnego przyjęcia i świetnych zagrywek dziewczyn. Wszystko nam wychodziło. Mecz wygrywamy 2-0.
Dzięki Wygranej Piaseczna z Perłą Złotokłos uplasowaliśmy się na pierwszym miejscu.
Każda z zawodniczek wniosła dużą ilość pozytywnej energii dzięki czemu zagraliśmy bardzo zespołowo i konsekwentnie w każdym aspekcie siatkówki. MVP drużyny wybraliśmy Asię Czerniakowską za wspaniałą postawę w przyjęciu i obronie. Jednak każdej dziewczynce należało by przyznać taką nagrodę bo wszystkie zagrały na równym poziomie sportowym. Dodatkowa atrakcją były nagrody od firmy under 20. Wszystkie uczestniczki turnieju dostały torbę z kosmetykami.
Agata wyróżniała się dobra zagrywka, przyjęciem oraz mądrymi kiwkami, którymi oszukiwała przeciwniczki.
Natalia mocna w ataku jak również w przyjęciu.
Kapitan naszej drużyny Weronika mocnymi zagrywkami upolowała każdą rywalkę.
Dwie nasze rozgrywające (Angelika i Małgosia) - przy dobrym przyjęciu rozgrywały doskonale na co skutkowało kolejnymi punktami. Wioleta dawała świetne zmiany i walkę na siatce.
Najmłodsza w drużynie Wiktoria dając dobre zmiany pozwalała koleżankom z drużyny chwilę odpocząć w tych ciężkich bojach.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Najmłodsi w Happy Parku
19 listopada 2015 dzieci z oddziału przedszkolnego oraz uczniowie klasy I A, wraz z wychowawcami i opiekunami, udali się na wycieczkę do Krainy Zabaw "Happy Park" w Stróżewku k.Płocka. Na miejscu przywitała nas pani, która opowiedziała o zasadach jakie panują podczas pobytu w sali. Następnie najmłodsi czym prędzej ruszyli do zabawek, które już na nich czekały. Niezwykłą frajdą okazała się konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych. Dzieci uczestniczyły także w organizowanych konkursach, zabawach tanecznych, malowaniu twarzy. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji po prawie trzy godzinnych zabawach wsiedliśmy do autokaru i ruszyliśmy w drogę powrotną do Naruszewa.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Święto Niepodległości
10 listopada 2015 w Zespole Szkół w Naruszewie odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca Święto Niepodległości. Gimnazjaliści, pod kierunkiem: p. Urszuli Żochowskiej i p. Doroty Łukasiewicz, przenieśli nas w czasy zaborów oraz powstań narodowych. Pozwolili spojrzeć na moment odzyskania niepodległości oczami poetów, pisarzy, bohaterów narodowych. W pięknie udekorowanej hali sportowej uczniowie zaprezentowali montaż słowno- muzyczny przedstawiający ważne momenty w dziejach Polski. W czasie uroczystości panowała atmosfera zadumy i powagi. Uczestnicy akademii zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Koncert Filharmonii Łódzkiej
6 listopada 2015, już po raz kolejny, odbył się w naszej szkole koncert Filharmonii Łódzkiej. W spotkaniu z artystami wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, a także dzieci z oddziału przedszkolnego. Podczas koncertu muzycy prezentowali publiczności wybrane instrumenty, śpiewali, grali, zapraszali do wspólnej zabawy, a także zachęcali do uczestnictwa w proponowanych konkursach. Muzyczne show przypadło wszystkim do gustu, a artyści otrzymali od nas burzę oklasków.
Wycieczka do Warszawy
W środę 28 października 2015 uczniowie klas: IIA i III SP. wraz z wychowawcami i opiekunami udali się na całodniową wycieczkę do Warszawy.
Pierwszym punktem wyjazdu był pobyt w Fabryce Bombek, gdzie dowiedzieliśmy się w jaki sposób powstają świąteczne ozdoby, jak wyrabia się bombki, kto i jak je ozdabia. Na miejscu dzieci otrzymały również słodki poczęstunek, a następnie korzystając z niezliczonych materiałów plastycznych, brokatów i świecidełek, przygotowały własne dekoracje na choinkę, które zabrały do domów.
Z Fabryki Bombek wycieczkowicze udali się na warszawskie lotnisko Okęcie. Uczniowie z tarasu widokowego mogli obserwować płytę lotniska, starty i lądowania samolotów. Mogli również zakupić przeróżne pamiątki związane z lotnictwem.
Następnie dzieci spędziły czas w profesjonalnej kręgielni, gdzie poznały tajniki fachowej gry w kręgle, dowiedziały się jak celnie rzucać, rozegrały również mecz drużynowy.
Ostatnim punktem wycieczki był wspólny posiłek w restauracji McDonald's.
W wesołych, rozśpiewanych nastrojach, po dniu pełnym wrażeń wróciliśmy do Naruszewa.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Dzień Edukacji Narodowej
14 października 2015 w Zespole Szkół w Naruszewie odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas I Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Naruszewie. Po uroczystości ślubowania, uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z wychowawcami, nauczycielami oraz pracownikami obsługi szkoły, wzięli udział w uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowanej przez uczniów kl. VI i gimnazjum pod kierunkiem p. D. Łukasiewicz, p. M. Skibińskiej i p. A. Wieczorek. Podczas apelu uczniowie złożyli wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia, podziękowania za trud wkładany w wykonywaną pracę, a także obdarowali ich kwiatami i słodkimi upominkami. Na zakończenie mieliśmy okazję obejrzeć wspaniały pokaz tańca w wykonaniu niezwykle utalentowanej uczennicy klasy II B- Natalii Raźnej i jej tanecznego partnera- ucznia SP. nr II w Płońsku.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Pasowanie na ucznia w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie
13 października 2015 odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Naruszewie. Klasa I A liczy 27 uczniów, a wychowawcą jest p. Joanna Piechota. W klasie I B uczy się 25 dzieci, wychowawczynią jest p. Maria Kołodziejczyk. Na uroczystość pasowania zaproszeni zostali: wójt Gminy Naruszewo p. Beata Pierścińska, sekretarz p. Tomasz Konczewski, dyrektor szkoły p. Maria Roguska, wychowawcy, nauczyciele, uczniowie, rodzice uczniów, pracownicy administracji i obsługi szkoły. Podczas akademii uczniowie klas I zaprezentowali wiedzę i umiejętności, które zdobyli w pierwszym miesiącu nauki. Pierwszoklasiści z wielkim zaangażowaniem recytowali wiersze, śpiewali piosenki, prezentowali to, co już potrafią. Po uroczystym pasowaniu, którego dokonała p. dyrektor Maria Roguska, dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, nagrody, a także drobne upominki przygotowane przez starszych i młodszych kolegów.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Wycieczka do Płońska
25 września 2015 uczniowie klas: IA i IIA wraz z wychowawczyniami udali się na wycieczkę do Płońska na pouczające przedstawienie teatralne, pt. "Piotruś i wilk", opowiadające historię chłopca, który dowiedział się, że nie należy zbytnio ufać nieznajomym, a "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie". Następnie w Centrum Nauki uczniowie brali udział w zajęciach muzyczno- ruchowych, a także lekcji języka angielskiego. Ponadto na zajęciach z robotyki dzieci budowały roboty i programowały je oraz uczestniczyły w zająciach "Wybuchowego laboratorium".
Cyrk "Szok" po raz kolejny w naszej szkole
24 września 2015, jak co roku, zawitali do naszej szkoły artyści z grupy cyrkowej "Szok". Dzieci bawiły się świetnie, oglądając żonglujących klaunów, magiczne sztuczki, pokazy w gołębiami, występy tresowanego pudelka oraz popisy akrobatyczne na małym rowerku i z obręczami. Dużo atrakcji, ale i trochę strachu dostarczył dzieciom ogromny wąż boa, którego uczniowie mieli okazję poznać z bliska smiley Dzieciaki były nie tylko widzami, ale i próbowały swych talentów cyrkowych, włączając się czynnie do zabawy.

Chcesz obejrzeć zdjęcia, kliknij TUTAJ

Wycieczka do "Happy Parku"
W czwartek 24 września 2015 uczniowie klas: IB i IIB szkoły podstawowej wraz z wychowawcami i opiekunami wybrali się na wycieczkę do Krainy Zabaw "Happy Park" w Stróżewku k.Płocka. Każdy znalazł tam coś dla siebie: były zjeżdżalnie, tunele do przechodzenia, baseny z kolorowymi kulkami, trampoliny, samochodziki, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Wycieczka bardzo się udała, nastroje dopisywały.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
We wtorek 1 września 2015 znów zadźwięczał szkolny dzwonek. Po upalnych wakacjach nadszedł czas powrotu "w szkolne mury". Stawili się dzisiaj wszyscy: nauczyciele, uczniowie i rodzice. W gronie uczniów pierwszy raz w historii szkoły powitaliśmy najmłodszą grupę 4 - latków. W uroczystym rozpoczęciu roku szkolnego w naszej placówce wzięła udział Pani Wójt - Beata Pierścińska, która nie tylko jako urzędnik ale również jako rodzic serdecznie powitała wszystkich przybyłych i życzyła wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym. Po uroczystej inauguracji dyrektor szkoły Pani Maria Roguska przedstawiła założenia pracy szkoły na rok szkolny 2015/2016 oraz bieżące informacje dla uczniów i rodziców.
Strona 1 z 12 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka


Jura Krakowsko- Częstochowska
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
Reklama

MBS Łomianki

eXtreme-fusion

ZSNaruszewo; 2005