Nowe wiadomości Artykuły Pliki do pobrania Linki Kategorie Newsów
Kwiecień 29 2017 13:09:49   
Nawigacja

Zespół Szkół

  Nowe wiadomości
  Pliki do pobrania
  Dni wolne od zajęć dydaktyczno - wychowawczych
  Kalendarz roku szkolnego 2016/2017

O szkole

  Historia szkoły
  Galeria zdjęć

Kontakt

  Napisz do nas

Dokumenty szkoły

  STATUT/SP
  STATUT/PG
  PROGRAM PROFILAKTYKI
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Szkoła podstawowa
  PROGRAM WYCHOWAWCZY/Publiczne gimnazjum

O nas

  Rada Pedagogiczna
  Samorząd Uczniowski
  Rada Rodziców

Pedagog szkolny

  Pedagog szkolny
  Program wychowawczy
  Regulamin zachowania uczniów podczas przerw

Świetlica szkolna

  Regulamin świetlicy
  Kwestionariusz

Plan lekcji

  PLAN LEKCJI

Archiwum wiadomości

  Archiwum wiadomości 2012/2013

Różności

  Sponsorzy

Witamy

Witaj na stronie Zespołu Szkół w Naruszewie

W skład Zespółu Szkół w Naruszewie wchodzą:

- Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

- Publiczne Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II
Szkolny Klub Sportowy
Nasza szkoła ma do zaoferowania dodatkowe bezpłatne zajęcia sportowe, które są prowadzone w ramach Ogólnopolskiego Programu „Szkolny Klub Sportowy”, organizowanego przez Unię Związków Sportowych Warszawy i Mazowsza. Program jest skierowany do szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych - posiadających bazę do prowadzenia sportowych zajęć pozalekcyjnych.

Grafik zajęć prowadzonych w naszej szkole:

Ewa Anowska - Rosiak:
środa/czwartek 1430-1530


Paweł Ryglewicz:
poniedziałek 1245-1345
czwartek 1430 - 1520


Konrad Nowak:
I grupa gimnazjum/dziewczęta
wtorek 1530-1630
czwartek 1530 - 1630
II grupa gimnazjum/chłopcy i dziewczęta
poniedziałek 1500 - 1600
piątek 1430 - 1530
Rekrutacja do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Naruszewo na rok szkolny 2017/2018

Uprzejmie informujemy, że dokumenty umożliwiające rekrutację dzieci do przedszkola i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz klas pierwszych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Naruszewo na rok szkolny 2017/2018 dostępne są na stronie Urzędu Gminy w Naruszewie.
Celem pobrania dokumentacji kliknij TUTAJ


Lekcja o samorządzie terytorialnym
9 marca 2017 w Urzędzie Gminy gościliśmy gimnazjalistów z klas IIa i IIb, którzy wzięli udział w lekcji o samorządzie terytorialnym, ze szczególnym uwzględnieniem samorządu gminnego. W nietypowej dla siebie roli nauczyciela wystąpiła wójt Gminy Pani Beata Pierścińska.
Spotkanie z Tomem Justyniarskim
2 marca 2017 roku w naszej szkole odbyło się spotkanie z pisarzem Tomem Justyniarskim, pisarzem i obrońcą praw zwierząt, autorem książek dla dzieci i dorosłych m.in. "Psie troski", "Mój przyjaciel bocian", "Zaginiony kot" ,"Pies najlepszym przyjacielem człowieka". Książka "Psie Troski" wygrała konkurs i zajęła I miejsce w TOP 10 Ministerstwa Edukacji Narodowej, jednocześnie zostając lekturą szkolną. Tom Justyniarski jest rzecznikiem prasowym Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce i wielkim ich obrońcą. W czasie spotkania starał się rozbudować poczucie odpowiedzialności za powierzone opiece zwierzęta, troski o nie i okazywanie im miłości.
Ostatki 2017
28 lutego 2017 Samorząd Uczniowski Gimnazjum zorganizował Ostatki 2017. Zabawę rozpoczęli uczniowie szkoły podstawowej, a później bawili się gimnazjaliści. Nie zabrakło śmiechu i kolorowych przebrań, wszyscy bawili się świetnie.
Choinka 2017
Po ciężkiej pracy w pierwszym półroczu nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą zabawę w postaci choinki szkolnej, która odbyła się 10 lutego 2017 w naszej szkole. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Wszystkim bardzo podobał się program artystyczny, w którym udział wzięły przedszkolaki oraz uczniowie z klas IIb i IIIb szkoły podstawowej. Dziękujemy Pani Katarzynie Załęskiej, Pani Marii Kołodziejczyk oraz Pani Joannie Witkowskiej za świetne przygotowanie uczniów do występu. Uczniom gratulujemy natomiast talentu aktorskiego, tanecznego i wokalnego. Byliście świetni! Po części artystycznej przyszedł czas na zabawę taneczną, którą poprowadził Pan Piotr Jezierski.
Zabawa był przednia.
Czytamy lektury
8 lutego 2017 klasę IIa odwiedziła mama Małgosi - pani Elżbieta Krzemińska , która w ramach akcji ,,Rodzice czytają swoim dzieciom" przeczytała książkę Aliny i Czesława Centkiewiczów pt. ,,Zaczarowana zagroda r16;r17;. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowiadania, którego akcja rozgrywa się na Antarktydzie, o tym, jak pingwiny w tajemniczy sposób znikały z lodowej zagrody, do której polarnicy zapędzali je po to, by je oznakować.
III miejsce na igrzyskach rejonowych w piłce siatkowej
7 lutego 2017 dziewczęta z gimnazjum zdobyły III miejsce na igrzyskach rejonowych w piłce siatkowej, które odbyły się wczoraj w Opinogórze.
Brawo! Gratulujemy zawodniczkom oraz trenerowi smiley
Wyjazd do MCK w Płońsku
W poniedziałek 6 lutego 2017 uczniowie naszego Zespołu Szkół wybrali się wraz z opiekunami do Miejskiego Centrum Kultury w Płońsku na spektakle Teatru Artenes - klasy 0-3 obejrzały rBaśnie Pana Perrault", klasy 4 - 6 "Tajemniczy ogród", klasy I gminazjum "Balladynę".
Sukces naszych siatkarek
3 lutego 2017 dziewczęta z gimnazjum zdobyły mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej. Pokonały przeciwniczki z Płońska i Czerwińska nie tracąc żadnego seta. Dziewczęta będą reprezentować powiat płoński na igrzyskach rejonowych które zostaną rozegrane 7 lutego w Opinogórze.
Sukces w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt
Miło nam poinformować, że uczennice szkoły podstawowej w Naruszewie w składzie:
Bąbała Olga, Czerniakowska Oliwia, Draganiak Natalia, Gilewska Karolina, Józwiak Kinga, Marciniak Patrycja, Smutek Martyna, Wolska Karolina, Wronka Wiktoria, Bartkowska Wiktoria.
zdobyły II miejsce w rejonie w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce dziewcząt.
Turniej odbył się w szkole podstawowej w Opinogórze. Do rywalizacji stanęło 5 drużyn. Dziewczęta wygrały trzy spotkania i odnotowały jedną porażkę.
Dziewczyny!!!. Jesteśmy z was dumni!!!
Strona 1 z 11 1 2 3 4 > >>
Zegar & Kalendarz
Losowa Fotka


Wycieczka w Sudety
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieRejestracja
Zapomniane hasło?
ZSNaruszewo; 2005